Çmimet e videofonit

Merrni çmimet e videove të telefonit më poshtë. Në magazinë tani. 2022 stok.

Ose mësoni për tonën Mbishkrimi i çmimeve të videofonit.

Rezervoni videofonin tuaj tani

Konnekt po përjeton rritje të kërkesës nga familjet dhe Kujdesi për moshën shtëpitë e prekura nga Kufizimet COVID-19Me Nëse prindi ose klienti juaj është në rrezik izolimi dhe vetmie shoqërore, ju këshillojmë fuqimisht të rezervoni një Videofon herët.

Videofoni mund të instalohet nga kushdo, kudo: Anëtarët e familjes, kujdestarët, përfshirë personelin e kujdesit për të moshuarit, thjesht duhet të heqin videofonin nga kutia dhe ta lidhin atë në çdo prizë elektrike.

Videofoni Mund te ndihmoj…

Izolimi social dhe vetmia

Çmimi më i thjeshtë i telefonit video në botë i disponueshëm - Blini, merrni me qira ose provoni - i krijuar për të ndihmuar në uljen e izolimit dhe vetmisë sociale për të moshuarit, personat me aftësi të kufizuara, demencën
  • Mungesa e kontaktit ballë për ballë me familjen dhe miqtë 3 herë në javë RREZULLIMET E DYFISHTA të depresion.
  • Izolimi social lidhet gjithashtu me gjumin e dobët, demencën, sëmundjet e zemrës dhe sëmundshmërinë.

Videofoni i Qershorit e zvogëloi vetminë e saj. Ajo tani e sheh familjen e saj ndërshtetërore dhe miqtë jashtë shtetit shpesh, pa udhëtime!

Rrëzimet dhe sëmundjet

Po sikur Grani të sëmuret ose të sëmuret? - Çmimi më i thjeshtë i telefonit video në botë në dispozicion - Blini, merrni me qira ose provoni Videofon - zvogëlon shqetësimin tuaj. Webcam për të moshuarit gjithashtu për monitorim në distancë. Plotësues i shkëlqyeshëm për një buton paniku byzylyk me varëse urgjente.
  • A i intereson personi për të cilin tmerr nevoja për të lëvizur?
  • A ju merak kur nuk përgjigjen në telefon?

Graham kishte rënë, por Videofoni iu përgjigj automatikisht thirrjes së djalit të tij. Duke parë që babai i tij kishte nevojë për ndihmë, ai thirri dhe e ngushëlloi. Babai i tij u lehtësua Shiko fytyrën e djalit të tij, dhe shikuar ai thërret për ndihmë.

Pajisje të çuditshme, të ndërlikuara

Çmimi më i thjeshtë i telefonit video në botë i disponueshëm - SHUM më i thjeshtë se telefoni ose tabletat e çuditshëm / iPad për gjyshen
  • Mësimi i personit që ju intereson për një kompjuter tablet ose celular është frustruese.
  • Hyrjet, menutë, dritaret kërcyese dhe ikonat e vogla i bëjnë ato ndihem budalla.
  • Mashtruesit online janë një i kushtueshëm  tmerrshme kërcënim për të prekurit.

Wendy thotë se Videofoni i saj është i sigurt dhe më i thjeshtë se një telefon.

Çmimet dhe Opsionet

Konnekt Video telefonike

Qira atë

Më pak se një filxhan kafe në ditë. Çfarë vlen të shihni nipërit me prekjen e një butoni? Pyesni këtu.

Bleje

Përdorni formularin më poshtë për një kuotë për adresën tuaj të dorëzimit dhe nevojat e veçanta. Pyesni këtuMe Kërkoni për ish-demonstrimin tonë Speciale.

Provoje

Për 30 ditë. Pyesni këtu

Na pyesni për financimin e qeverisë për kujdesin ndaj të moshuarve, çmendurinë, paaftësinë, modifikimet e vendit të punës ose kujdesin në shtëpi. Ju mund të jeni në gjendje të blini, merrni me qira ose provoni me një kosto të vogël ose aspak nga xhepi.

Videofoni është i disponueshëm në të gjithë botën duke përfshirë Australinë, SHBA-në, Kanadanë, Britaninë e Madhe, Evropën, Izraelin, Afrikën, Zelandën e Re, Japoninë dhe Azinë.

Përndryshe, bisedoni me një qenie të vërtetë njerëzore! Na Kontaktoni

Ende nuk jam i sigurt?

Merrni kuizin tonë të thjeshtë për të gjetur nëse keni nevojë për një të tillë.

shikojnë ynë videos or Lexo më shumë për të parë se sa tepër e thjeshtë është të përdoret.

Shihni çfarë klientë të tjerë po thonë për videot e tyre dhe përvojën e tyre me Konnekt.

Menyja